• 6-8 mez
Előkészítés
  • Játéktér: 70x55 méter
  • Játékosok száma: 12-16 között
  • Sorozatok száma: 6 sorozat, egyenként 2 perc időtartammal (az aktív pihenő ideje piramisszerűen épül fel: 1’, 45’’, 30’’, 30’’, 45’’, 1’)
Összegzés Másodlagos célkitűzések
Labdabirtoklás, ami 2 perces mini-meccsekkel fejleszti az anaerob mechanizmust. Néhány, más játékossal történő váltás után megpróbáljuk társunkat gólhoz segíteni.
Passzolás, Lezárás
Szervezés
Tányérbóják segítségével hozzunk létre egy 70x55 méteres pályát, bójáinkat állítsuk fel a négy sarokban. Tegyünk két kiskaput a két rövidebb oldalra. A játékosokat osszuk 2 csapatra. Az ábrán szaggatott vonal jelzi a félpályát.